Діяльність організації та партнери:
•  2018-2020 рр - серія навчальних зустрічей щодо новітніх технологій, Смарт-сіті, Інтернету речей та важливості цього на місцевому рівні. До цих заходів ми залучаємо як посадовців, так і батьків, активістів, іноземних експертів – особисто або онлайн.

•  У 2019 році було організовано та знайдено кошти для візиту представників місцевих адміністрацій м. Києва до Королівств Данія та Норвегія, для ознайомлення зі Смарт-сіті та впровадження найкращих практик в м. Києві. У 2021 році планується організувати такий же візит для представників м. Харків.

•  2018-2020 рр. - члени організації досліджують ситуацію із безпекою школярів у Києві, порівнюючи із ситуацією країнах Європейського Союзу та знаходячи найкращі практики. За цей час ми налагодили співпрацю із Громадською радою м. Києва та ГР районів м. Києва, департаментами КМДА (департамент суспільних комунікацій; освіти та науки; інформаційно-комунікаційних технологій) та управлінням з питань взаємодії з правоохоронними органами; управліннями (департаментами) освіти в районах міста, профільними комунальними підприємствами  та громадськими організаціями м.Києва та інших областей України, що також цікавляться тематикою безпеки дітей, фейсбук-спільнотою «Батьки SOS».

•  2020р. – спільно з Департаментом суспільних комунікацій КМДА втілюється проект "BComeSafe UA" –  впровадження додатку з безпеки школярів  По результатам проекту створено аналітичне дослідження щодо рівня забезпечення безпеки школярів у школах м. Києва у 2020 році; адаптовано додаток з безпеки; навчено та підключено більше 1000 школярів. Ця діяльність зацікавила також представників громадськості з інших міст. Також, завдяки даному проекту налагоджена співпраця з Департаментом інформатизації МВС України, триває діалог щодо впровадження аналогічної системи для школярів всієї країни.