У 2021 році наша організація запустила проект «СВІТЛО БЕЗПЕКИ» - інформаційну кампанію для молоді щодо безпечної поведінки та необхідності мати світловідбиваючі елементи одягу у темний час доби.

Нажаль, в Україні смерть чи каліцтво на дорозі не є рідкістю. Місто Київ, при тому, що якість доріг та огородження є високою, все ж досі не може похвалитись низькими показниками ДТП за участі пішоходів. Частина з них є дітьми, а частина – дорослі люди, яких в дитинстві не навчили правилам поведінки на дорозі, в тому числі - в темний час доби. Означена проблема існує не тільки в Україні. При написанні проєкту ми також керувались міжнародним досвідом, адже «Дні віддзеркалення» (“Reflection Day”, “Reflextag”, “ReflexDag”) популярні в Європі. Саме тому даний проект створений, щоб покращити існуючу ситуацію з безпекою дітей на дорогах.

Мета проєкту: Промо-кампанія з підвищення рівня знань дітей та молоді щодо власної безпеки а також підвищення видимості пішоходів шляхом проведення просвітницької кампанії, що включає в себе елемент змагання, в соціальних мережах та видачі призів переможцям – елементів одягу, що світятся вночі, показуючи водіям місцеположення пішохода.